Näyttelijä, paremmin kaunotar Reese Witherspoonin ex-puolisona tunnettu Ryan Phillippe on iskenyt silmänsä uuteen vaaleaverikköön.
Seitsemän vuoden avioliitosta vuonna 2006 eronnut näyttelijä Ryan Phillippe ja muun muassa Rakkauskirjeitä Julialle -elokuvasta tuttu näyttelijäkaunotar Amanda Seyfried viihtyvät toistensa seurassa.
Phillippe kävi hiljattain Seyfriedin uuden Now-elokuvansa kuvauksissa, jossa he tervehtivät toisiaan halaamalla. He nappasivat mukaansa evästä ja lähtivät yhdessä kävelylle.
Vaikka pariskunta ei ole vahvistanut suhdettaan, he ovat kaikessa hiljaisuudessa deittailleet toisiaan sen jälkeen, kun heidät esiteltiin toisilleen Kate Hudsonin juhlissa viime syksynä.
– He ovat todella ihastuneita. He sopivat hyvin yhteen ja nauttivat nyt siitä kaikesta, lähde kertoo People-lehdelle.
Seuraavana päivänä pari nähtiin ystäviensä kanssa aamupalalla, jossa pariskunta lähteen mukaan hymyili ja kuherteli keskenään koko ajan.
Teksti: MTV3/Helmi
Lähde: Popeater.com
Kuva: Getty Image
Uusimmat
-
21:11
Betoni-Jussin pokkasi elämäntyöstään Esko Salminen – MTV seuraa suoraa lähetystä
-
21:10
Linnea Leino sisällytti Jussi-gaalan voittopuheeseensa poliittisen kannanoton: "Kulttuuri ei ole luksustuote"
-
21:07
Jori Lehterä esitti suoran toiveen Tapparan välierävastustajasta
-
21:07
Venäjän tankkitappiolukujen läpivalaisu paljastaa puna-armeijan täydellisen uudistumisen olleen Kremlin satu
-
21:05
KalPalle kaksi ulosajoa, Pelicans voiton päässä välieristä
-
21:02
Tutkimus selvitti kissojen ja koirien vaikutuksia omistajiensa yöuniin
-
20:51
Hotelli Ruandan sankari pääsee vapaaksi vankilasta, auttoi pelastamaan liki 1 200 ihmistä kansanmurhalta 1994
-
20:50
Lentoliput kallistuivat vuodessa kymmeniä prosenttia – kysyimme Finnairin hinnoitteluvastaavalta, miksi
-
20:48
Omituinen takaa-ajo Soulin kaduilla tallentui videolle – pääosassa seepra
-
20:46
Ilves pisti Ässien kauden katkolle – Antti Pennasen joukoilta tyly piipahdus Poriin
-
20:44
Tappara jyräsi välieriin – Jori Lehterä maalaili, KooKoo tylysti lomille
-
20:38
Useampi kuin joka kuudes on jo äänestänyt: Täällä äänestysprosentti on noussut jo yli 20 prosentin
-
20:24
Muuttolintujen vaarallinen matka on käynnistynyt – satelliittisääksi Sally lentää 10 tuntia ja 330 kilometriä päivässä, lepopaikka Ukrainassa sodan kupeessa
-
20:18
KalPalle taas ulosajo! Pelicans painaa tylyjä kuitteja – Lukas Jasek kasvatti isäntien johtoa
-
20:14
Koiran erikoinen tapa paeta pihalle tallentui valvontakameralle
-
20:00
Salkkarit-kurkistus julki! Hahmo huolestuu: "Jotain on tapahtunut ja olet syypää"
-
19:56
Lukon toiveet heräsivät – HIFK pahassa pesukoneessa, Gabriel Fontaine ohitti Roope Taposen
-
19:47
Ässille karu merkkausvirhe – Ilveksen kevätvahvistus Jarno Koskiranta rokotti armotta
-
19:40
Pelaaja sivuun Huuhkajista – maajoukkuetta ei täydennetä
-
19:35
Hulluus Pariisin kaduilla jatkuu, video näyttää sekasorron – kuningas Charlesin valtiovierailu Ranskaan siirtyy
-
Lataa lisää