Näin pirteän tyylikkäänä Pippa Middleton käy töissä. Katso kuvat!
Cambridgen herttuatar Catherinen kohutusta pikkusiskosta Pippa Middletonista on kasvanut nopeasti samanlainen tyyli-ikoni kuin sisarestaan. Muodikas Pippa näyttää nuorille naisille ympäri Englantia, että töihin kannattaa pukeutua tyylikkäästi.
Tänään kaunotar asteli työpaikalleen yllään kaunis joutsenkuvioinen sininen mekko. Kirkkaanpunaiset asusteet toivat piristystä asukokonaisuuteen. Lontoossa syksy ei ilmeisesti ole vielä ehtinyt kovin pitkälle, sillä Pippa uskaltaa edelleen paljastaa säärensä. Hän todisti myös, ettei toimistossakaan kannata unohtaa naisellista tyyliä eli rohkeasti hame ylle, jos sää niin sallii!
Juuri 28 vuotta täyttänyt Pippa työskentelee vanhempiensa yrityksessä Party Pieces ja editoi nettilehteä nimeltä Party Times.
Kesäkuussa huhuttiin, että Pippa olisi eronnut pitkäaikaisesta poikaystävästään, krikettijoukkuepelaaja Alex Loudonista. Kaunotar ei ole kommentoinut huhuja, mutta ainakaan kaunottaren sormessa ei tänään komeillut kihlasormus.
MTV3 Helmi
Kuvat: Splash
Lähde: Wikipedia.org
Uusimmat
-
22:50
Timanttiliigan kivenkovan satasen voittanut Fraser-Pryce: "En osaa pukea sitä sanoiksi"
-
22:50
Uskomaton pelastus ei riittänyt – yllättävä maalintekijä vei Real Madridin johtoon: "Alokasmaisesti puolustettu"
-
22:28
Tältä näytti Super Cupin avajaisseremonia Olympiastadionilla – "Sattuu päähän"
-
22:27
YK: Viljakuljetukset Ukrainasta alkaneet hyvin, ensimmäinen viljalasti löytänyt ostajansa – MTV seuraa sotaa
-
22:25
Maailmanennätys lähellä – Antero Mertaranta hehkutti estoitta selostamossa: "Olipa mieletön veto"
-
22:24
Ensimmäinen Ukrainasta lähtenyt viljalasti on löytänyt ostajansa – vehnän kuljetuksen odotetaan alkavan ensi viikolla
-
22:00
Kymmenen Uutisissa kaunis lopetus, Loiria muisteltiin poikkeuksellisella tavalla – "Edessäni hämäräinen tie tuntemattomahan tupaan vie"
-
21:59
Aivan käsittämätöntä! Timanttiliigan 100 metrin kilpailussa peräti neljä ensimmäistä ennätyksiin
-
21:35
Yllätyskullan norjalaistähdeltä vienyt komeetta paahtoi jälleen huikean juoksun – kauden kärkiaika paperia!
-
21:35
Vesa-Matti Loiri oli elämänsä aikana naimisissa kolme kertaa – viihdelegendan rinnalla nähtiin myös useita julkkisnaisia
-
21:31
Huhhuh! Näin paljon maksaa kalja ja hodari Olympiastadionilla – "Mitä nuo hinnat ovat?"
-
21:06
EM-karsinnat jatkuivat riemukkaasti – Suomi vakuuttavaan voittoon
-
21:01
Yhdysvaltain inflaatio hidastui heinäkuussa
-
21:01
Näin Vesa-Matti Loiri puhui kuolemasta haastattelussaan MTV Uutisille vuonna 2020: "Menetys on suuri, mutta sielu jatkaa matkaa"
-
20:54
Carlo Ancelotti vertasi Suomea yhteen lempipaikkaansa – "Paljon samaa"
-
20:34
Mitä ihmettä? Super Cupissa pauhasi Leijonien lätkäbiisi – "Jalkapallokulttuuria Suomessa"
-
20:34
4000 koiraa pelastettiin pentutehtaalta Yhdysvalloissa – kasvatettiin myytäväksi laboratorioille lääkekokeisiin
-
20:20
Jalkapallon MM-kisojen avauspäivä vaihtumassa
-
20:07
Real Madridin suomalaisfanit reagoivat Karim Benzema -huhuihin Olympiastadionilla: "Pahalta tuntuisi"
-
20:06
Kalakeittokikka säästää selvää rahaa! Näin saat kalaa halvemmalla kaupasta: "Nyt on hyvä hetki kokeilla"
-
Lataa lisää