Kenelle sinä antaisit lahjaksi erotiikkaa? Vastaa Helmen kyselyyn!
Moni on saanut ystäväpiiriltään eroottisia leluja esimerkiksi polttarilahjaksi. Kenelle aikuisten leluja on soveliasta antaa: lahjoittaisitko sinä eroottisen välineen vain kumppanillesi, vai myös parhaalle ystävällesi?
MTV3/Helmi
Kuva: Colourbox
Uusimmat
-
18:47
Satakunnan Kansa: Laura Huhtasaari jättää europarlamentin
-
18:43
Tshekki nousi hengittämään Suomen niskaan – Leijonien lohkovaiheen päätöspeliin hurjat panokset
-
18:40
B-sarja kutsuu! Tämä kivulias törkyniitti kostautui kalliisti MM-kisoissa
-
18:31
Vankiloiden henkilökuntaa uhkaillaan entistä enemmän – häirintä ja jopa vainoaminen ulottuvat myös siviilielämään
-
18:21
MM-kisojen huippuottelussa ruma taklaus! USA-hyökkääjä säästyi ulosajolta – "Aivan päin näköä"
-
18:16
Norjan hallitus pyytää suurkäräjiä hyväksymään Suomen ja Ruotsin jäsenyyden Natossa
-
18:15
Turkki jämähti Suomen Nato-jäsenyyden tielle – nämä ovat syyt ja näin prosessi etenee jatkossa
-
18:11
OP: Palkat nousevat ensi vuonna hintoja nopeammin – tänä vuonna kotitalouksille tulee kuitenkin tuhansien eurojen lisälasku
-
18:09
Kristian Vesalainen palaa Eurooppaan
-
18:04
Tämä sikataklaus saattaa maksaa paljon! MM-kisoissa käynnissä huimien panosten trilleri
-
18:02
Prinssi Harry voitti isännöimänsä poolokisan – Meghan palkitsi miehensä suudelmalla yleisön hurratessa
-
17:55
Suomen surkein kuski -jaksossa dramaattisia hetkiä – kaasu ja jarru menevät sekaisin kohtalokkain seurauksin
-
17:54
Suomalaisvahti siirtyy KHL:stä Ruotsiin
-
17:54
Onko tässä Helsingin laiminlyödyin stop-merkki? "Sakkotuloilla voisi maksaa hoitajien palkankorotukset, hävittäjät ja paikata hallituksen alijäämän"
-
17:53
Rajut taistelut jatkuvat Itä-Ukrainassa – Sjeverodonetskin kaupunki on lähes eristyksissä
-
17:33
Venäjän maajoukkueilla erikoinen ongelma: kivet puuttuvat!
-
17:25
Saapuiko kesä? Vuoden tähän asti korkein lämpötila 21,7 astetta mitattiin Kouvolassa – katso paikkakuntasi sääennuste
-
17:10
Venäjän iskussa sotilastukikohtaan viime viikolla kuoli lähes 90 ihmistä – MTV seuraa sotaa
-
17:02
Mies kuoli jäätyään rekan katon alle Leppävirralla
-
17:00
Sointu Borg lataa suorat sanat kumppaninsa rahoilla eläville naisille: "Lopulta päädyt hävikkiin tai alekoriin"
-
Lataa lisää