BB-Marianne: En ihastunut talossa

BB-Marianne (Kuva: Subtv)
BB-Marianne (Kuva: Subtv)Copyright 2008 Subtv
Julkaistu 20.10.2008 19:41

Sunnuntaina Big Brother -talosta häädetty Marianne kertoi BB-Extrassa, ettei ihastunut Teroon. Hänellä ei myöskään ollut tunteita Johania kohtaan. Nainen myös pahoitteli ylireagointiaan talossa.

Marianne kertoi, että häntä ei harmittanut talosta poistuminen. Kolhoosi-tehtävän rankkuus ja Johanin poistuminen laski hänen motivaatiotaan.

– En kuitenkaan harkinnut luovuttamista, Marianne sanoi.

Hän sanoi, että esimerkiksi hänen ja Teron lemmenleikit olivat vain fyysistä tarvetta, kahden aikuisen läheisyyttä. Neitokainen lisäsi, että Johan on hänelle vain kaveri, mutta miehen vieressä oli mukava nukkua.

Ulkomaailmassa Marianne oli nähnyt jonkin verran kirjoituksia hänestä. Hän sanoi, että hänen suuhunsa oli laitettu sanoja ja olettamuksia hänen tekemisistään. Hänen ja Kaisa-Reetan välinen suhde oli Mariannen mielestä laitettu jalustalle.

– Olen ihan hetero, nainen oikaisi.

Marianne vielä pahoitteli ohjelmassa, että oli ylireagoinut talossa ollessaan.

Lue lisää Big Brother -tapahtumista täältä!

(MTV3)

Tuoreimmat aiheesta

Big Brother