Big Brother -kisan neljänneksi tulleella Eetullan on tiedossa kuumat treffit televisiosta tutun kaunottaren kanssa.
Isoveljen talossa huomiota erikoisilla puheillaan herättänyt Eetu oli huolissaan maineestaan kisan jälkeen. Kisan alkumetreillä suusta päästetyt sammakot eivät kuitenkaan loanneet sympaattisen miehen mainetta ja nuorukaisella onkin odotettavissa villi talvi.
Eetu on saanut suuren joukon naisfaneja, joista yksi on Big Brother -talossa viime kautena vieraillut MTV3:n ja Subin chat-juontaja Iida Ketola.
– Olen tosi imarreltu! Saa nähdä, oliko se vain puheita, vai soittaako hän minulle. Mikä ettei, olen valmis kaikkeen. Aina voi kahvilla käydä, ei siinä mitään pahaa ole, treffailuun valmis sinkkumies tuumi.
BB-finalisti Eetu yllättyi suosiostaan: Luulin, että minua pidetään friikkinä
(MTV3)