Mitä haluaisit tietää lasten yli- tai alipainosta? Kysy asiantuntijalta!
Mitä sinä haluaisit tietää lasten yli- tai alipainosta? Lastenlääkäri Erik Qvist vierailee Huomenta Suomen Terve aamussa ja vastaa lukijoiden kysymyksiin.
Ensi maanantaina 24.8. lastenlääkäri ja Pikkujätin johtava lääkäri Erik Qvist vastailee lukijoiden kysymyksiin lasten yli- ja alipainosta Huomenta Suomen Terve aamu -osiossa. Onko sinulla kysyttävää Erikille? Lähetä kysymyksesi alla olevan lomakkeen kautta!
Uusimmat
-
05:01
Putin sanoo päästävänsä riippumattomat tarkastajat ydinvoimalaan – MTV seuraa Ukrainan sotaa
-
04:50
Putin: Riippumattomat tarkastajat voidaan päästää miehitettyyn ydinvoimalaan
-
00:01
Hypo: Asuntojen hinnat laskevat pääkaupunkiseudullakin, jää jälkeen muun maan kehityksestä ensi kertaa sitten vuoden 2008
-
23:54
Kristiina Mäkelä täysin haltioituneena Ylen haastattelussa EM-hopean jälkeen – "Olen iloinen, että pystyn puhumaan"
-
23:49
Katso onnellisen EM-voittaja Topi Raitasen haastattelu: "Kyllä mä olen tiennyt"
-
23:17
Terroristijärjestö al-Shabaabin asemiehet hyökkäsivät hotelliin Mogadishussa – hyökkääjät edelleen rakennuksessa
-
23:14
Kristiina Mäkelä otti EM-hopeaa uudella Suomen ennätyksellä!
-
23:10
Uutislehti Politico listasi tähtipoliitikkojen kohutanssit – Marin sai huippupisteet: "Ykkösvalinta juhlaseuraksi"
-
22:52
Viivi Lehikoinen EM-finaalin kuudes
-
22:45
Euroopan mestari Topi Raitanen ikionnellisena Ylen haastattelussa: "Ei tämä Saksa niin paska maa olekaan"
-
22:16
Eurojackpotista Tanskaan lähes 17 miljoonaa
-
22:11
Uskomatonta! Topi Raitanen voitti ylivoimaisesti EM-kultaa!
-
21:59
Kansainvälisen median johtajat ymmärtävät Marinin juhlintaa: "Pääministeriys ja nauttiminen voidaan sovittaa yhteen – Euroopan elegantein johtaja"
-
21:33
Esapekka Lappi sai uuden lempinimen – katso Lapin haastattelu perjantain ajon jälkeen
-
21:30
Justin ja Hailey Bieber ovat läheisempiä kuin koskaan – vihjasivat perheen perustamisesta: "Kun lapset tulevat mukaan kuvioon"
-
21:21
Marin vakuutti, että hän ja Suomi olivat toimintakykyisiä myös hänen juhliessaan railakkaasti: "Ei maamme niin heikoissa kantimissa ole"
-
21:17
Uskomaton näky Suomen maantiellä – romuttamiselta pelastettu historiallinen matkustajakone kuljetetaan Turun Pansioon
-
20:56
Demokraatti: Marinin illanvietosta julkaistuista videoista kaksi kantelua JSN:ään
-
20:48
Pääministeri Marinin kanssa juhlinut Tinni Wikström kommentoi bileillasta syntynyttä kohua
-
20:33
Valioliigan tähtivalmentajien riidasta isot sanktiot – Chelsea-luotsi sai kovemmat rangaistukset
-
Lataa lisää