Johanna Tukiainen ja kihlattu Arto: Emme malta edes nukkua onneltamme

Johanna Tukiainen
Johanna Tukiainen
Julkaistu 06.05.2010 08:23(Päivitetty 06.05.2010 08:46)

Kohublondi Johanna Tukiainen ja hänen kihlattunsa Arto tiedottivat suhteensa tilasta Radio Novan Aamun Radion lähetyksessä suoraan Saariselältä.

Vappuna kihlautuneen pariskunnan yhteiselo on lähtenyt sujumaan lähetykseen aikaisin aamusta soittaneen Arton mukaan kaikin puolin loistavasti. He juhlivat kihlausta edelleen mökillä Saariselällä.

– Yhteiselo sujuu ihanasti. Olemme täällä Saariselällä ja nautimme ihanista aamutunneista. Olemme nauttineet elämästä ja pidämme nyt vähän hauskaa. Johannalla on jotain ihanaa päällään, Arto kuvailee tunnelmia aamutuimaan.

Myös Johanna hehkuttaa uutta onneaan estoitta.

– Olemme tosi onnellisia. Arto on ihan järjettömän ihana mies. Hänellä on tosi hyvä sydän, se on aivan mahtavaa. Takkatulen ääressä olemme viettäneet iltaa. Meillä on ollut syvällisiä keskusteluja. Emme pysty edes nukkumaan, hän kertoo.

RADIO NOVAN Aamun Radio arkisin kello 6.00

(MTV3)

Tuoreimmat aiheesta

Johanna Tukiainen