Hyppää pääsisältöön
  • MTV UutisetKonepajankuja 7
    00510 Helsinki
  • Uutistoimituksen päivystys010 300 5400
  • Uutisvinkkiuutiset@mtv.fi
  • WhatsApp040 578 5504
Sisällöt
  • Tomi Einonen
    Vastaava päätoimittaja
  • Ilkka Ahtiainen
    Uutispäätoimittaja
  • Mona Haapsaari
    Julkaisupäällikkö
  • Teemu Niikko
    Toimituspäällikkö, urheilu
Liiketoiminta ja kehitys
  • Jaakko Hietanen
    Head of Digital Development
Muut palvelut
  • MTV Katsomo
  • Makuja
Asiakaspalvelu
  • MTV Uutiset -palaute
  • MTV Katsomon asiakaspalvelu
MTV Uutiset on sitoutunut noudattamaan Journalistin ohjeita
  • Julkisen sanan neuvosto (JSN)
  • Tietoa yhtiöstä
  • Avoimet työpaikat
  • Mainosta MTV:ssä
  • Tietosuojalauseke
  • Käyttöehdot
EtusivuVideotTuoreimmatLuetuimmatOdota
TuoreimmatSääDonald TrumpAsian ytimessäRikosLiiga
Uutiset
KotimaaUlkomaatRikosPolitiikkaTalousMielipiteetSää
Urheilu
LiigaMM-ralliJääkiekon MM-kisatJääkiekkoF1JalkapalloYleisurheilu
Viihde
SeurapiiritTV-ohjelmatElokuvatKuninkaallisetMusiikkiSalatut elämät
Lifestyle
RuokaTerveys ja hyvinvointiSeksi ja parisuhdeAutotHoroskooppi
Makuja
ReseptitRuokauutiset
Videot
MTV Uutiset LiveUusimmat
Tv-opas
Muistilista

Peter Andre pelkää rakastua

Peter Andre poltti siipensä rakkaudessa.
Peter Andre poltti siipensä rakkaudessa.
Julkaistu 08.07.2011 12:17(Päivitetty 08.07.2011 12:17)

Povipommi Katie Pricestä eronnut Peter Andre on polttanut siipensä rakkaudessa. Tähti miettii nyt tarkoin, päästääkö ketään elämäänsä.

Laulaja Peter Andre pelkää sitoutumista. Rankan avioeron läpi käynyt poppari haluaisi löytää unelmiensa naisen, mutta sen oikean löytäminen on vaikeaa.

– Toivoisin, että elämässäni olisi nainen, mutta asia on monimutkainen. Osa minusta haluaa olla jonkun kanssa, osa minusta ei vain osaa sitoutua. Olen isä ja työskentelen koko ajan. Avioeron aikana elämäni revittiin kappaleiksi ja olen rakentanut sen alusta itselleni ja lapsilleni. Kun sinkkuuteen tottuu, on vaikeaa päästää ketään lähelle, Andre kertoo.

Kahden lapsen, Princesin, 4, ja Juniorin, 6, isä on tarkka siitä, ettei esittele uutta naista lapsilleen, ennen kun on varma siitä, että aikoo mennä tämän kanssa naimisiin. Myös lapset pitävät huolta, ettei kuka tahansa kävele isän makuuhuoneeseen.

– Yksi päivä serkkuni Miranda, joka auttaa minua lastenhoidossa, petasi sänkyäni. Princess tuli huoneeseen ja käski Miranda häipymään, sillä tytöt eivät saa tulla huoneeseen. Se oli hulvatonta. Lapseni eivät ole nähneet minua läheisissä väleissä kenenkään muun kuin äitinsä kanssa, Andre nauraa.

Teksti: MTV3/Helmi

Lähde: femalefirst.co.ul

Kuva: Getty Images

Lifestyle

Lisää aiheesta:

Älykellodata paljastaa: Suomalaiset liikkuvat maailman keskiarvoa enemmän – suosituin laji on hyvin tavallinenLidliltä raju veto: Muovikassin hinta nousee 59 senttiinNäin ajokorttilakia aiotaan kiristääSaitko tällaisen viestin? Huijausvaroitus!Pilatesbuumi näkyy varausjonoissa: Tälle ryhmäliikuntatunnille on lähes mahdoton saada paikkaaHaluatko nousta portaat hengästymättä tai parantaa juoksukuntoasi? Paras keino voi yllättää

Tuoreimmat aiheesta

Lifestyle
  • 16:57
    Älykellot

    Älykellodata paljastaa: Suomalaiset liikkuvat maailman keskiarvoa enemmän – suosituin laji on hyvin tavallinen

  • 15:50
    Lidl

    Lidliltä raju veto: Muovikassin hinta nousee 59 senttiin

  • 14:22
    Ajokortti

    Näin ajokorttilakia aiotaan kiristää

  • 12:15
    Verkkohuijaukset

    Saitko tällaisen viestin? Huijausvaroitus!

  • 10:31
    Liikunta

    Pilatesbuumi näkyy varausjonoissa: Tälle ryhmäliikuntatunnille on lähes mahdoton saada paikkaa