Hyppää pääsisältöön
TuoreimmatLiigaSääRikosPolitiikkaAsian ytimessä.doc
Uutiset
KotimaaUlkomaatRikosPolitiikkaTalousMielipiteetSää
Urheilu
LiigaMM-ralliJääkiekon MM-kisatJääkiekkoF1JalkapalloYleisurheilu
Viihde
SeurapiiritTV-ohjelmatElokuvatKuninkaallisetMusiikkiSalatut elämät
Lifestyle
RuokaTerveys ja hyvinvointiSeksi ja parisuhdeAutotHoroskooppi
Makuja
ReseptitRuokauutiset
Videot
MTV Uutiset LiveUusimmat
Tv-opas
Muistilista
  • MTV UutisetKonepajankuja 7
    00510 Helsinki
  • Uutistoimituksen päivystys010 300 5400
  • Uutisvinkkiuutiset@mtv.fi
  • WhatsApp040 578 5504
Sisällöt
  • Tomi Einonen
    Vastaava päätoimittaja
  • Ilkka Ahtiainen
    Uutispäätoimittaja
  • Mona Haapsaari
    Toimituspäällikkö
  • Teemu Niikko
    Toimituspäällikkö, urheilu
Liiketoiminta
  • Iina Eloranta
    VP, Channels and Digital Consumption
SuomiAreena
  • Jeremias Kontio
    Vastaava tuottaja
Muut palvelut
  • MTV Katsomo
  • SuomiAreena
Asiakaspalvelu
  • MTV Uutiset -palaute
  • MTV Katsomon asiakaspalvelu
  • Tietoa yhtiöstä
  • Avoimet työpaikat
  • Mainosta MTV:ssä
  • Tietosuojalauseke
  • Käyttöehdot
EtusivuVideotTuoreimmatLuetuimmatOdota

Peter Andre pelkää rakastua

Peter Andre poltti siipensä rakkaudessa.
Peter Andre poltti siipensä rakkaudessa.
Julkaistu 08.07.2011 12:17(Päivitetty 08.07.2011 12:17)

Povipommi Katie Pricestä eronnut Peter Andre on polttanut siipensä rakkaudessa. Tähti miettii nyt tarkoin, päästääkö ketään elämäänsä.

Laulaja Peter Andre pelkää sitoutumista. Rankan avioeron läpi käynyt poppari haluaisi löytää unelmiensa naisen, mutta sen oikean löytäminen on vaikeaa.

– Toivoisin, että elämässäni olisi nainen, mutta asia on monimutkainen. Osa minusta haluaa olla jonkun kanssa, osa minusta ei vain osaa sitoutua. Olen isä ja työskentelen koko ajan. Avioeron aikana elämäni revittiin kappaleiksi ja olen rakentanut sen alusta itselleni ja lapsilleni. Kun sinkkuuteen tottuu, on vaikeaa päästää ketään lähelle, Andre kertoo.

Kahden lapsen, Princesin, 4, ja Juniorin, 6, isä on tarkka siitä, ettei esittele uutta naista lapsilleen, ennen kun on varma siitä, että aikoo mennä tämän kanssa naimisiin. Myös lapset pitävät huolta, ettei kuka tahansa kävele isän makuuhuoneeseen.

– Yksi päivä serkkuni Miranda, joka auttaa minua lastenhoidossa, petasi sänkyäni. Princess tuli huoneeseen ja käski Miranda häipymään, sillä tytöt eivät saa tulla huoneeseen. Se oli hulvatonta. Lapseni eivät ole nähneet minua läheisissä väleissä kenenkään muun kuin äitinsä kanssa, Andre nauraa.

Teksti: MTV3/Helmi

Lähde: femalefirst.co.ul

Kuva: Getty Images

Lisää aiheesta:

Peppuseksiin liittyy edelleen paljon vääriä uskomuksiaYhdellä mausteella saat erityisen hyvää kaalilaatikkoa – Pirjon ohje on valtava hittiVolkswagen keskeyttää VW Golf -mallin tuotannonSuomeen odotetaan ulkomaisen turismin ennätystalvea – globaali trendi jyllää eteenkin LapissaMoni urheileva lapsi ja nuori kärsii rasitusvammoista – näin niitä voi ehkäistäSuomi-herkku veti Hollywood-tähden sanattomaksi: "Olen aika varma, että sain tarpeekseni"
Lifestyle

Tuoreimmat aiheesta

Lifestyle
  • 20:31
    Seksimyytit

    Peppuseksiin liittyy edelleen paljon vääriä uskomuksia

  • 17:24
    Ruoka

    Yhdellä mausteella saat erityisen hyvää kaalilaatikkoa – Pirjon ohje on valtava hitti

  • 15:23
    Volkswagen

    Volkswagen keskeyttää VW Golf -mallin tuotannon

  • 13:38
    Matkailu

    Suomeen odotetaan ulkomaisen turismin ennätystalvea – globaali trendi jyllää eteenkin Lapissa

  • 12:30
    Viiden jälkeen

    Moni urheileva lapsi ja nuori kärsii rasitusvammoista – näin niitä voi ehkäistä