Natalie Portman rakastaa seksiä

Natalie Portman (Kuva: Stephen Lovekin/Getty Images)
Natalie Portman (Kuva: Stephen Lovekin/Getty Images)Getty Images
Julkaistu 28.11.2008 12:07(Päivitetty 28.11.2008 12:11)

Natalie Portmanista paljastui mehukas yksityiskohta, kun Doubt-elokuvan käsikirjoittaja kertoi neidon seksimieltymyksistä. Mies lipsautti tiedon, kun puhe kääntyi Doubt-elokuvan nunna-roolihahmoon.

27-vuotiasta kaunotarta pyydettiin esittämään elokuvassa nunnaa, joka taistelee tunteidensa kanssa. Natalie ei kuitenkaan ottanut roolia vastaan mielenkiintoisesta syystä.

– Kysyimme Natalieta rooliin ja hän oli siitä erittäin kiinnostunut siitä. Hän kuitenkin hoki koko ajan, että asiassa on pienoinen ongelma. Hiillostimme Natalieta kertomaan ongelmasta ja lopulta hän kertoi sen. Natalie kertoi meille, ettei ymmärrä selibaattia, punasteleva käsikirjoittaja kertoi New York Post-lehdelle.

Käsikirjoittaja paljasti vahingossa mm. Star Wars: Episodi III – Sithin kosto -elokuvan tähdestä sellaisen yksityiskohdan, jonka neitokainen olisi varmasti itse halunnut pitää omana tietona.

(MTV3)