Maajussi-Teijan ja sulhokandidaattien kuuma saunailta

Julkaistu 01.11.2007 08:52(Päivitetty 01.11.2007 09:39)

Maajussille morsian -sarjan Teijalla sekä hänen kahdella loppukilpailuun päässeellä sulhasehdokkaallaan, Timolla ja Akilla, oli kirjaimellisesti kuumat paikat naisen mökillä Iso-Syötteellä, jossa nainen järjesti sulhoilleen ikimuistoisen saunaillan.

Teija lämmitti savusaunansa jo tuloiltana, ja miehet saivatkin saunomisen ohella nähdäkseen kunnon saunashow'n: nainen ei nimittäin turhia kainostellut, vaan riisuutui Eevan asuun mieskaksikon edessä.

– Siinä välillä puristeltiin peppuakin ja bikinit lens vähän sinne sun tänne. Oli siinä pienet striptease-esityksetkin. Viiniäkin maisteltiin, Timo kertoi.

Tutustumisviikon aikana hevosnainen oli monesti ilmoittanut kaipaavansa räväkkää meininkiä, ja ainakin saunaillassa sitä riitti.

– Suomalainen nainenhan on kaunis alasti. Riisuin olohuoneessa vaatteet ja sanoin pojille, että nyt tämä tyttö lähtee nukkumaan ja toivotin pojille hyvää yötä, Teija kertasi saunaillan jälkeisiä tapahtumia.

– Kyllä ne (Timo ja Aki) varmaan jäivät haukkomaan henkeään sinne olohuoneeseen, nainen nauroi, ja jatkoi, ettei kumpikaan kandidaateista kuitenkaan rohjennut hipsiä naisen perään makuuhuoneeseen.

– Ylilyöntejä ei tapahtunut, nainen korosti.

Maajussille morsian -ohjelman nettisivut

Lisää kuvia Teijan saunaillasta Kuvaboxissa!

(MTV3)

Tuoreimmat aiheesta

Maajussille morsian