Täydellisten naisten riita kärjistyy
NYC:n täydelliset naiset Bethenny Frankel ja Jill Zarin ovat olleet tuokkanuottasilla jo pidemmän aikaa. Perjantaina 5.8. nähtävässä jaksossa naisten riitaa puidaan jo lehtien palstoilla asti.
NYC:n täydelliset naiset Bethenny ja Jill olivat sarjan alussa hyviä ystäviä, mutta naisten välit ovat sittemmin kiristyneet. Illan jaksossa kotirouvien välejä setvitään lehtien palstoja myöten, ja ikävä riita kärjistyy entisestään.
Life & Style -lehden mukaan eliittirouvien riita sai alkunsa, kun Jillin aviomies Bobby sairastui vakavasti. Lehden nimettömän lähteen mukaan Bethenny ei tukenut ystäväänsä riittävästi.
Realitytea.com-sivuston mukaan tilanne kärjistyi, kun Bethenny lähetti Jillille vihamielisen viestin. Bethenny kehotti Jilliä hankkimaan harrastuksen, jotta tämä ei sekaantuisi liikaa ystävänsä elämään.
AVAlla perjantaina 5.8. kello 21.00.
AVA
Uusimmat
-
22:40
Vastaanottojärjestelmään lisäresursseja Ukrainan sodan myötä – "Majoituspaikka löytyy jokaiselle"
-
22:16
Biden allekirjoitti Suomen ja Ruotsin Nato-protokollat – "Sotilasliitosta tulee vahvempi kuin koskaan"
-
22:07
Niinistö keskusteli Bidenin ja Ruotsin Anderssonin kanssa – "Olemme tulleet pitkän matkan"
-
21:53
Luka Modricin silmissä siintää Super Cupin voitto suomalaisfanien ympäröimänä – "Odotamme peliä innolla"
-
21:41
Luhtitalon sammutustyöt käynnissä Nokialla – palosta levisi valtava savupatsas taivaalle, katso video
-
21:27
Nuorten Leijonien MM-kisataival starttaa tulevana yönä – näillä kentällisillä isketään Latvian kimppuun
-
21:01
Spice Girls -Geri täytti 50 vuotta – fanit villiintyivät bändikaverin onnitteluista
-
20:54
Real Madrid korkkasi Helsingin Olympiastadionin nurmen – tältä treeneissä näytti
-
20:48
Justin Bieber villitsee yleisöä Helsingin Kaisaniemessä
-
20:29
Onko sinulla väärä mielikuva viikingeistä? Dosentit kertovat, mitä myyttisistä hahmoista oikeasti tiedetään
-
20:13
Venäjän Krimin sotilaslentokentällä räjähtänyt – New York Times: Ukraina teki iskun, Venäjä kiistää
-
20:00
Salkkarit-hahmo tekee tunnustuksen: "Voinko luottaa sinuun?"
-
19:49
Yö-yhtyeen taustalaulajana toiminut Suvi Teräsniska muistelee Jussi Hakulisen ja Olli Lindholmin ystävyyttä
-
19:43
Jari Litmanen voitti urallaan kaksi Super Cupia – nämä värikkäät muistot eivät kuitenkaan vedä vertoja Helsingin finaalille: "Kaikista kovin"
-
19:24
Hyundai-tähti ei enää haaveile Kalle Rovanperän haastamisesta – "Kakkossijasta on käynnissä hyvä kamppailu"
-
19:11
Tartuntatautilain muutos: Syksyllä kynnys koronarajoituksiin olisi aiempaa korkeampi – tavoitteena nopeammat ja täsmällisemmät toimenpiteet
-
19:02
Labradorinnoutaja huomasi vedessä harmaavalaan, eikä sitä pidätellyt enää mikään!
-
19:01
Justin Bieberin superfanit jonottivat Helsingin Kaisaniemen puistossa monta päivää: "Pakko päästä eturiviin"
-
18:48
Ensimmäinen Ukrainasta lähtenyt viljalaiva on vailla määränpäätä – MTV seuraa sotaa
-
18:29
Alpinen F1-kuljettajasoppa sakenee – tallipäälliköltä raju uhkaus: "Oikeuteen meneminen on 90-prosenttisen varmaa"
-
Lataa lisää