Ice T:n vaimo Coco juhli Halloweenia naispaholaisen asussa, joka ei jättänyt mitään arvailujen varaan. Rouvan rintavarustus ei meinannut mekkoon mahtua, eikä hän pakaroitansakaan turhia peitellyt.
Ice T:n vaimo Coco, 32, on tunnettu omituisista vaatevalinnoistaan ja kurvikkaasta vartalostaan. Ei siis tullut yllätyksenä, että glamour-malli osallistui Halloweenin viettoon – eikä tuottanut asullaan pettymystä.
Nainen pukeutui seksikkääksi naispaholaiseksi jättäen hyvin vähän mielikuvituksen varaan. Pari juonsi Las Vegasissa sijaitsevan LAX-yökerhon tapahtuman ja sai yleisön juhlatuulelle.
Kova Laki: Erikoisyksikkö -televisiosarjassakin näytellyt hip-hop-tähti oli pukeutunut Hannibal Lecteriksi. Miehellä oli yllään oranssi vangin haalari. Coco puolestaan paljasti niin pakarat kuin uhkean rintavarustuksensakin: ilkikurinen asu koostui lateksisesta yläosasta, punaisista pöksyistä ja verkkosukkahousuista. Tähti näytti hädin tuskin mahtuvan asuun. Hän oli yhdistänyt asuun mustat pitkät hansikkaat, glitterisen, punaisen kypärän ja punaisen rusetin. Takamuksen päällä roikkui tietysti paholaisen häntä.
Punaisella matolla näytti siltä, ettei Ice T malttaisi pitää näppejään erossa vaimostaan, jonka kanssa on ollut naimisissa jo kymmenen vuotta.
Pikkukuvat suurenevat klikkaamalla!
MTV3/Helmi
Lähde:Dailymail.co.uk
Kuvat: Getty Images
Uusimmat
-
20:34
Mitä ihmettä? Leijonien lätkäbiisi pauhasi Super Cupissa – "Jalkapallokulttuuria Suomessa"
-
20:34
4000 koiraa pelastettiin pentutehtaalta Yhdysvalloissa – kasvatettiin myytäväksi laboratorioille lääkekokeisiin
-
20:20
Jalkapallon MM-kisojen avauspäivä vaihtumassa
-
20:07
Real Madridin suomalaisfanit reagoivat Karim Benzema -huhuihin Olympiastadionilla: "Pahalta tuntuisi"
-
20:06
Kalakeittokikka säästää selvää rahaa! Näin saat kalaa halvemmalla kaupasta: "Nyt on hyvä hetki kokeilla"
-
19:55
Kyberhyökkäykset jatkuneet: Nyt kohteena valtioneuvosto – sama venäläinen hakkeriryhmä ilmoittautui
-
19:30
Televisiossa protestoinut venäläinen pidätettiin Venäjän armeijan halventamisesta
-
19:26
Uuno Turhapuro naurattaa sukupolvesta toiseen – katso suosikkihahmon ikimuistoisimmat hetket
-
19:25
Vesa-Matti Loiri oli monilahjakas urheilija – yhdessä lajissa jopa edellä aikaansa: "Ei ollut Suomessa tavallista"
-
19:15
Päiviö Pyysalo muistelee Vesa-Matti Loiria: "Veskun jättämä aukko on suuri ja täysin korvaamaton"
-
19:04
Sanna Marin muistaa Vesa-Matti Loiria suomalaisen sielun tulkkina – lue, kuinka poliitikot kirjoittavat Loirista
-
19:02
Loirin viesti kuolinvuoteelta: Kiitti läheisiään ja Suomen kansaa – lue koskettava teksti sanasta sanaan
-
18:51
G7-maat vaativat Venäjää palauttamaan Zaporizhzhjan ydinvoimalan hallinnan Ukrainalle, toistakymmentä siviiliä kuoli Dneprjoen rannan iskussa – MTV seuraa sotaa
-
18:47
Espanjalaislehti löysi Helsingistä "Real Madridin todelliset viikingit" – näin otteluun valmistaudutaan maan alla
-
18:36
Maahanpyrkijöiden vene kaatui Kreikan edustalla – kymmeniä kateissa
-
18:33
Ex-tallikaverilta erikoinen paljastus Max Verstappenin kisarutiineista – F1-tähti touhuaa aivan omiaan
-
18:14
Huikea näky: Frankfurt-fanit laittoivat show'n pystyyn Helsingin vesillä – "Eivät koskaan petä"
-
18:12
Drone-harrastaja lennätti dronea helsinkiläishotellin ikkunoiden vieressä – poliisi epäilee henkilöä useista rikkomuksista
-
18:10
"Hän kompastui tahallaan ja heittäytyi lattialle mahalleen" – jo lapsena Vesa-Matti Loiriin tutustunut Ile Vainio kertoo yhteisistä muistoista
-
18:04
Supernanny antaa vanhemmille vinkit arkiaamuista selviytymiseen – "Lapsen tarkoitus ei ole joka aamu vetää vanhempien pinnaa kireälle"
-
Lataa lisää