Amerikkalaislehden mukaan Vanessa Paradis ei siedä Johnny Deppin railakasta käytöstä, joka uhkaa heidän parisuhdettaan.
Star Magazine -lehdessä pohditaan kärsiikö Johnny Depp kenties keski-iän kriisistä. Lehden mukaan näyttelijän ja Vanessa Paradisin suhde on koetuksella, sillä Depp juhlii liikaa.
– Johnnylla on mennyt huonommin ja huonommin viimeisen vuoden aikana. Hän on juonut ja juhlinut enemmän kuin hänen pitäisi, näyttelijä ystävä kertoo.
Julkkispari on lehden mukaan elänyt erossa toisistaan kuukausia. Paradis on asunut parin kodissa Etelä-Ranskassa ja Depp on kiertänyt maailmaa promotoimassa The Rum Diary -elokuvaansa. Johnny ei kuitenkaan ole joutunut kärsimään yksinäisyydestä. Muun muassa New Yorkissa hän juhli useiden eri naisten seurassa.
– Hän flirttaili mallien kanssa ja tanssi vieraiden kaunottarien kanssa. Kaikki pohtivat onko hän jälleen sinkku. Siltä se nimittäin näytti, lähde kertoo.
Keski-iän kriisi pilaa parisuhteen?
48-vuotiaan Depp ystävät pelkäävät, että näyttelijä kärsii keski-iän kriisistä, joka vaikuttaa jo hänen parisuhteeseensa. Paradis ei nimittäin siedä kumppaninsa ja lastensa isän riehakasta käytöstä.
– Hän käski Johnnyn tulla takaisin kotiin, vasta kun on rauhoittunut, ystävä paljastaa lehdessä.
Laulajatar ei kuitenkaan aio heittää romukoppaan 13 vuoden parisuhdetta, vaan haluaa vain pistää miehensä jälleen kuriin.
– Vanessa on rakentanut koko elämänsä Johnnyn ympärille ja se kaikki tuhoutuisi, jos mies jättäisi hänet.
Lähteet ovat kertoneet lehdelle, että vaikka parin suhde on kriisissä, he tulevat todennäköisesti sopimaan riitansa.
– Heidän suhteensa on outo. Johnny ja Vanessa ovat joko hulluina toisiinsa ja riitelevät kuin hullut.
MTV3 Helmi
Kuva: Getty Images
Lähde: Star Magazine
Uusimmat
-
23:09
Tulipalo luhtitalossa Nokialla saatu hallintaan – palosta levisi valtava savupatsas taivaalle, katso video
-
22:55
Sosiaali- ja terveysministeri Sarkkisen esitys vammaisten palkkaamisesta ei sytytä suuria puolueita – "En lämpene sille, että vammaisuutta kiintiöitäisiin"
-
22:51
Yhdysvallat tukee 89 miljoonalla dollarilla Ukrainan miinanraivaustoimintaa – MTV seuraa sotaa
-
22:40
Vastaanottojärjestelmään lisäresursseja Ukrainan sodan myötä – "Majoituspaikka löytyy jokaiselle"
-
22:16
Biden allekirjoitti Suomen ja Ruotsin Nato-protokollat – "Sotilasliitosta tulee vahvempi kuin koskaan"
-
22:07
Niinistö keskusteli Bidenin ja Ruotsin Anderssonin kanssa – "Olemme tulleet pitkän matkan"
-
21:53
Luka Modricin silmissä siintää Super Cupin voitto suomalaisfanien ympäröimänä – "Odotamme peliä innolla"
-
21:27
Nuorten Leijonien MM-kisataival starttaa tulevana yönä – näillä kentällisillä isketään Latvian kimppuun
-
21:01
Spice Girls -Geri täytti 50 vuotta – fanit villiintyivät bändikaverin onnitteluista
-
20:54
Real Madrid korkkasi Helsingin Olympiastadionin nurmen – tältä treeneissä näytti
-
20:48
Justin Bieber villitsee yleisöä Helsingin Kaisaniemessä
-
20:29
Onko sinulla väärä mielikuva viikingeistä? Dosentit kertovat, mitä myyttisistä hahmoista oikeasti tiedetään
-
20:13
Venäjän Krimin sotilaslentokentällä räjähtänyt – New York Times: Ukraina teki iskun, Venäjä kiistää
-
20:00
Salkkarit-hahmo tekee tunnustuksen: "Voinko luottaa sinuun?"
-
19:49
Yö-yhtyeen taustalaulajana toiminut Suvi Teräsniska muistelee Jussi Hakulisen ja Olli Lindholmin ystävyyttä
-
19:43
Jari Litmanen voitti urallaan kaksi Super Cupia – nämä värikkäät muistot eivät kuitenkaan vedä vertoja Helsingin finaalille: "Kaikista kovin"
-
19:24
Hyundai-tähti ei enää haaveile Kalle Rovanperän haastamisesta – "Kakkossijasta on käynnissä hyvä kamppailu"
-
19:11
Tartuntatautilain muutos: Syksyllä kynnys koronarajoituksiin olisi aiempaa korkeampi – tavoitteena nopeammat ja täsmällisemmät toimenpiteet
-
19:02
Labradorinnoutaja huomasi vedessä harmaavalaan, eikä sitä pidätellyt enää mikään!
-
19:01
Justin Bieberin superfanit jonottivat Helsingin Kaisaniemen puistossa monta päivää: "Pakko päästä eturiviin"
-
Lataa lisää