Top Chef -sarjan jenkkiversiosta tuttu juontaja keräsi katseita Kalifornian yössä kultaisessa mekossaan.
Intialais-amerikkalainen malli ja juontaja, Padma Lakshmi hehkui jumalaisen kauniina kullanhohtoisessa iltapuvussaan.
Emmy-gaalan jatkoilta bongattu Lakshmi säteili kultaisessa asussaan vielä illan pääjuhlien jälkeenkin. Pitkästä illasta ei näkynyt merkkiäkään kaunottaren olemuksessa.
Upea Lakshmi oli yhdistänyt yksinkertaiseen kultaiseen leninkiinsä samansävyisen laukun ja näyttävät kultaiset korvakorut. Mallin asukokonaisuus on hyvä esimerkki siitä, että oikeilla aineksilla hyvin yksinkertaisistakin tekijöistä on mahdollista luoda näyttävä kokonaisuus.
MTV3/Helmi
Kuvat: Splash
Uusimmat
-
08:49
Jäämies on palannut! Näin Kimi Räikkönen kaasutteli NASCAR-testissään: "Vakuuttanut kaikki"
-
08:27
Korkea verenpaine? Tutkimus selvitti toimivan apukeinon – tee tämä muutos
-
08:19
USA: Venäjä menettää joka päivä 500 sotilasta
-
08:15
Big Brother -Jasmiinan elämässä puhaltavat rakkauden tuulet – teki tiukan linjavedon asiaan liittyen: "Tämä maailma on niin julma..."
-
08:14
Nuorten Leijonien vuoristorata-ajelulle onnellinen päätös – "Kyllä siinä sai omien tunteiden kanssa kamppailla"
-
08:09
Paraisilla kateissa ollut nainen on löytynyt
-
08:04
Ministeri Lindén: Nopeimmat ratkaisut hoitajapulaan löytyvät kentältä
-
07:50
Washington Post: FBI etsi Trumpin kartanosta ydinaseisiin liittyviä dokumentteja
-
07:19
Valvontakameravideo: Vanhuksen väkivaltainen ryöstö epäonnistui judo-taitoisen ravintoloitsijan ansiosta
-
07:09
Erikoinen olosuhde kiusasi Nuorten Leijonien ja Tshekin MM-kohtaamista – Antti Pennanen kiitti joukkuetta sitkeydestä: "Sitä lähdemme nyt tutkimaan"
-
07:07
Oletko hoksannut kätevää arkiruokaa? Avaa vain paketti ja nauti: "Harva herkku on valmis yhtä nopeasti"
-
07:02
Real Madridissa Mestarien liigan kahdesti voittanut futistähti ryhtyi kalastajaksi – sai nyt pelikieltoa ja sakot
-
06:46
Samsung-pomo armahdettu talousrikossotkusta, joka johti Etelä-Korean presidentin eroon
-
06:46
Ukraina on saattanut kehittää uuden asejärjestelmän – "Venäjän ilmavoimien suurin yksittäinen tappio sitten toisen maailmansodan"
-
06:30
Kristiina Mäkelä haaveilee kruunusta komealle uralleen – urheilusta saadut työkalut kantavat myös jatkossa: "Tiedän että pärjään siinä"
-
06:27
IAEA vaatii saada tarkastaa Zaporizhzhjan ydinvoimalan tilanteen – MTV seuraa sotaa
-
06:10
Tatuointiyrittäjä Nelli joutui häikäilemättömän huijauksen kohteeksi – huijarit käyttivät mobiilipankin testisovellusta
-
05:55
Rooman imperiumin ajoista ikijäässä ollut sola on viikkojen sisällä sula Sveitsissä
-
05:52
Palkanlaskijat työskentelevät äärirajoilla Helsingin palkkakaaoksessa: "Mahdotonta tehdä tätä työmäärää näillä resursseilla"
-
05:45
Rynnäkkökiväärillä aseistautunut mies yritti tunkeutua FBI:n toimistoon – kuoli poliisin ampumana
-
Lataa lisää