Beyoncé näyttää mallia: Tiukka minimekkokin voi olla äärimmäisen tyylikäs
Laulaja Beyoncé Knowles osoittaa viimeisimmällä esiintymisasullaan, kuinka tiukka minimekkokin voi olla mauttoman sijaan hyvin tyylikäs näky.
Beyoncé Knowles, 31, esiintyi eilen New Orleansissa upeassa valkoisessa minimekossa. Laulajatar oli valinnut ylleen pitkähihaisen valkoisen mekon, joka oli upea näky kurvikkaan tähden yllä. Rohkeasti sääret ja selän paljastanut asu oli huoliteltu jaa tyylikäs, mutta sopi silti lavallekin. Beyoncé osoitti piristävällä tyylillään, että lavalla voi paljastaa pintaa tyylikkäästikin.
Kurveistaan kuuluisa Beyoncé ei ole tottunut peittelemään upeita muotojaan tämä onkin yksi hänen valttikorteistaan, mitä tyyliin tulee. Kaikkien kehonsa ongelmakohtien kanssa painivien olisi hyvä ottaa mallia Beyoncén asenteesta ja oppia korostamaan vartalonsa parhaita puolia rohkeasti. Kun tässä onnistuu, voi yksinkertainenkin asu yllä loistaa hämmästyttävän kauniina.
Lue myös:
AVA
Kuvat: Getty Images
Juttua muokattu 4.2.2013 klo 9.20.
Uusimmat
-
23:50
Yhdysvallat, Puola, Saksa ja Britannia eivät aio lähettää F-16-hävittäjiä Ukrainaan – MTV seuraa sotaa
-
23:30
AKT:lta lakkovaroitukset satamien ahtaustyöhön ja kolmelle autoliikenteen sopimusalalle
-
23:11
Kaupan liitto kehottaa jäsenyrityksiään lopettamaan ay-jäsenmaksujen pidättämisen ja tilittämisen parin viikon kuluttua
-
22:26
Yhdysvallat syytti Venäjää maiden välisen ydinasevalvontasopimuksen noudattamatta jättämisestä
-
22:24
Waltteri Merelä ja Derek Barach kahden naulauksen kerhossa – katso SM-liigakierroksen kaikki maalit
-
22:04
Ville Peltonen ärähti HIFK:n hölmöilystä – SM-liigan yllättäjäjoukkue on herännyt taas lentoon
-
22:01
Ensimmäinen sketsihahmopudotus kirpaisi Mikko Töyssyä ja Linda Wiklundia: "Tuntuu kollektiivisesti pahalta"
-
21:56
Ruotsin pääministeri: Yksittäisellä mielenosoituksella suuri vaikutus Ruotsin julkisuuskuvaan
-
21:52
Teknologiateollisuuden ja kemianteollisuuden lakot alkavat keskiviikkona
-
21:38
Manchester Unitedille tipahti karmivia uutisia – teki heti uuden hankinnan
-
21:17
Leijonien MM-kultavahdille monoa – NHL-sopimus romukoppaan
-
21:00
Somepersoona Aino Rossi ja Samuel-puoliso: Avioero!
-
20:55
Tappara Waltteri Merelän johdolla voittokantaan, HIFK:n pitkä pisteputki venyi – näin SM-liigassa pelattiin tiistaina
-
20:48
Jälleen yksi automerkki aikoo täysin sähköiseksi – pyrkii kokonaan hiilineutraaliksi vuoteen 2038 mennessä
-
20:27
Kuinka valita oikeanlaiset silmälasit? Tyyliasiantuntija antaa kolme vinkkiä kehysten valintaan: "Yksi lempiväreistäni, sopii todella monelle"
-
20:20
Tällainen liikunta suojaa aivoja parhaiten amerikkalaistutkimuksen mukaan
-
20:01
MTV:n toimittaja Ukrainassa: Venäjä on Bahmutissa lähellä suurinta voittoaan sitten viime kesän
-
19:58
"Meillä on paremmat pelaajat kuin Suomella" – Tre Kronorin pääkäskijältä räväkkä lausunto kevään MM-kisoista
-
19:29
Tapparalta sopimusuutisia – taiturimainen hyökkääjä allekirjoitti kahden vuoden jatkon
-
19:15
Hannele Laurin sometili joutui hakkerin kynsiin: "Minä en kiristämiseen suostu"
-
Lataa lisää