Laulaja Adele harkitsee huhujen mukaan adoptoivansa afrikkalaistytön poikaystävänsä Simon Koneckin kanssa.
Laulaja Adele, 23, suunnittelee huhujen mukaan adoptiota poikaystävänsä Simon Koneckin, 36, kanssa.
Pariskunnan kerrotaan suunnittelevan matkaa Afrikkaan tänä keväänä. Huhujen mukaan pariskunta on varannut tapaamisen paikalliseen orpokotiin.
– Simon ja Adele haluavat laittaa pyörät pyörimään etiopialaisen tytön adoptoimisen kanssa, tuntemattomana pysyttelevä lähde kertoo.
– He ovat myös suunnitelleet raskautta sen jälkeen kun he ovat menneet naimisiin. Adele ei malta odottaa. He ovat suunnitelleet perustavansa suurperheen, johon kuuluisi sekä biologisia että adoptoituja lapsia. He suunnittelevat hankkivansa jopa viisi tai kuusi lasta, lähde jatkaa.
Afrikka on Adelen miesystävälle tuttu paikka työn puolesta.
– Simon haluaa näyttää Adelelle kohteita, joita hän on hyväntekeväisyydellä auttanut. Adele ei malta odottaa, että hän pääsee itse apuun kun he ovat paikalla, lähde paljastaa.
Lue myös:
MTV3/Helmi
Lähde: Contactmusic
Kuva: Splash
Uusimmat
-
05:41
Washington Post: FBI etsi Trumpin kartanosta ydinaseisiin liittyviä dokumentteja
-
05:39
YK:n turvallisuusneuvostossa puitiin Ukrainan ydinvoimalaa – Zelenskyi: Häätäkää venäläiset voimalalta
-
05:33
Norjalaista julkkismursu Freyaa uhkaa lopettaminen – ihmiset eivät anna eläimelle rauhaa kehotuksista huolimatta
-
23:53
Nuoret Leijonat joutui todella ahtaalle – voitto Tshekistä irtosi pisimmällä mahdollisella kaavalla
-
23:41
Vuoristorataturmassa loukkaantui yli 30 Saksassa
-
23:27
Venäjän sotakoneet lentäneet jo kolmesti tällä viikolla Alaskan ilmapuolustuksen alueella – MTV seuraa sotaa
-
23:14
"Ensi talvena palaa paljon puuta" – peittoaako perinteinen takka suomalaisten koteja valloittaneen ilmalämpöpumpun?
-
22:57
"Beethoven sopii kadullekin" – pakettiautolla raahattu konserttiflyygeli ja viulu soivat Helsingin ydinkeskustassa
-
22:41
MM-kultaa Eugenessa heittänyt keihästähti hakattiin kotimaassaan sairaalakuntoon
-
22:20
HJK:n Perparim Hetemaj kääntää katseet tulivoimaiseen tanskalaisnippuun – "Tavoite on Eurooppa-liiga"
-
21:55
YK:n Guterres pyytää Venäjää ja Ukrainaa lopettamaan sotimisen Zaporizhzhjan alueella
-
21:45
Postin käyttämä Neonomics kerää tilitietoja asiakkailtaan – miksi? Näin yritys vastaa
-
21:15
Fortum kertoo tarjonneensa Meri-Porin voimalaa seuraavan tehoreservikauden kilpailutukseen
-
21:13
"Tiukka tilanne tulossa ensi talvena", ennakoi Fingrid – ministeri Lintilän mukaan osa sähkön tehoreservistä voitaisiin ottaa käyttöön
-
21:07
Junat Helsingin ja Joensuun välillä myöhästelivät järjestelmävian vuoksi
-
20:53
HJK tyylitellen jatkoon – lohkopaikka Euroopasta varmistui
-
20:22
Alapään tuoksua tupsutellaan nyt iholle – tämä ilmiö puhuttaa TikTokissa
-
20:20
Viron hallitus rajoittaa venäläisten maahantuloa
-
20:17
Valtavat jonot Flow-festivaalin rannekkeenvaihtopisteille, osa ei saanut vaihdettua ranneketta ollenkaan – "Hallittu kaaos"
-
20:13
Matti Mattsson karsiutui sivulajinsa EM-finaalista
-
Lataa lisää